Strona główna

Kosiarki samojezdne

Ciągniki jednoosiowe to nasza specjalność

Siedziba firmy Centrum Techniki Rolniczej

Logo Goldoni

Firma CTR sp. z o.o. jest najstarszym dostawcą ciągników jednoosiowych w Polsce. Pierwsze profesjonalne ciągniki na jednej osi sprzedaliśmy już w 2004 roku. Od ponad 6 lat jesteśmy wyłącznym importerem najbardziej profesjonalnych ciągników na dwóch kołach, włoskiej marki Goldoni. Firma ta produkuje jednoosiówki od 1926 roku. Po dziś dzień niemal cały ciągnik, od początku do końca, powstaje w jednej fabryce. Produkcja tego typu, z ograniczoną do minimum liczbą kooperantów, to w dzisiejszych czasach ewenement na skalę światową. Ten typ wytwarzania produktu sprawdza się. Ciągniki jednoosiowe Goldoni należą do najmniej awaryjnych na świecie. Od lat Goldoni to niekwestionowany lider w sprzedaży ciągników jednoosiowych we Włoszech. Dużo maszyn trafia do Portugalii, Hiszpanii, Francji, na Wyspy Brytyjskie oraz do Rumuni i na Bałkany. Jeśli Twoim najważniejszym kryterium wyboru sprzętu jest jakość to ciągnik jednoosiowy Goldoni idealnie wpasowuje się w ten wybór.

Logo Labin

Chorwacka marka ciągników Labin Progress to jeden z najstarszych producentów ciągników na Bałkanach. Labin od lat produkuje elementy turbosprężarek do najbardziej znanych i cenionych producentów samochodów. Takich jak Audi, BMW, czy VW. Niewiele osób ma świadomość, że Labin to także znany producent ciągników jednoosiowych. Dzięki wykupionej wiele lat temu licencji od Goldoni Labin produkuje jednoosiówki niemal identyczne z włoskim producentem. Aktualnie wykonywane modele wykonywane są według myśli technicznej i konceptu starszych modeli Goldoni. Tych produkowanych przed 2010 rokiem. Podobnie jak włoskie maszyny ciągniki jednoosiowe Labin cechuje prostota, trwałość i solidność wykonania. Jeśli klient chce mieć produkt zbliżony do Goldoni i lepszy cenowo to zapewniamy, że Labin jest trafnym wyborem.

Labin produkuje też dwa modele ciągników rolniczych o mocy 38 i 50KM. Na tą chwilę tylko ten pierwszy posiada Europejską homologację.

 

Logo MAB

W 2011 roku wychodząc na zapotrzebowanie klientów. CTR sp. z o.o. wprowadza na rynek nową markę ciągników jednoosiowych włoskiej firmy MAB. Włoski producent istnieje od 1945 roku. Posiada ogromne doświadczenie w produkcji jednoosiówek. MAB charakteryzuje się bardzo szerokim przekrojem produktów. Ciągniczki są napędzane zarówno przez silniki marki Tecumseh jak i Lombardini. To powoduje, że zarówno amator jak i profesjonalista znajdą tu produkt dla siebie. Amatorski ciągnik jednoosiowy z wymiennym osprzętem można już nabyć za kilka tysięcy złotych. MAB posiada też w swojej ofercie bardzo urozmaiconą gamę osprzętu współpracującego, to powoduje, że klienci w całej Europie, szczególnie w Chorwacji, Słowenii, Serbii ale też na Cyprze, w Grecji, Walii i Irlandii z dużą chęcią sięgają po produkty firmy MAB

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ