Strona główna

Kosiarki samojezdne

Ciągniki jednoosiowe (jednoosiówki) Goldoni

Dla zrozumienia i rozwiązania problemów drobnych gospodarstw rolnych, firm zakładających zieleń, czy jednostek zajmujących się porządkowaniem miast i wsi potrzeba dużego doświadczenia. Firma GOLDONI produkując od ponad 50 lat ciągniki jednoosiowe każdego dnia gromadzi to właśnie doświadczenie.

GOLDONI oferuje ciągniki jednoosiowe w przedziale mocy od 5 do 14 KM oraz szeroką gamę urządzeń towarzyszących (glebogryzarki, pługi, kosiarki, frezarki śniegowe, szczotki i wiele innych). Dzięki temu, maszyny te to wspaniała pomoc w pracy, zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów. Przestawne koła i obracalna o 180 stopni kierownica pozwalają szybko przystosować ciągniki jednoosiowe do nowych zadań. Dzięki temu systemowi maszyna może pracować z tyłu ciągnika jak i z przodu. Ponadto odpowiednia amortyzacja wibracji i odpowiednie usytuowanie środka ciężkości pozwalają na komfortowe prowadzenie maszyn GOLDONI.

Ergonomia oraz nowy system "Gear-Stop" czynią pracę z maszynami GOLDONI wygodną i bezpieczną. Od 2005 roku polscy profesjonaliści korzystają z doświadczeń Goldoni w zakresie ciągników jednoosiowych.. Naszymi klientami są przede wszystkim przedsiębiorcy zakładający tereny zielone oraz szkółkarze, ale też spółdzielnie mieszkaniowe, firmy komunalne, hotele i hobbyści.